Strona głównaKulturaPonad 2 miliony widzów na "Koglu Moglu 3"

Ponad 2 miliony widzów na "Koglu Moglu 3"

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" po 4 weekendach w kinach zobaczyło 2,16 miliona widzów. Komedia w reżyserii Kordiana Piwowarskiego znalazła się w TOP 5 polskich komedii od czasu powstania polskiego box office, czyli 2002 roku.
Ponad 2 miliony widzów na "Koglu Moglu 3" [Katarzyna Skrzynecka fot. M. Gostkiewicz] "" do kin przyciągnął już 2162411 widzów. Taki wynik oznacza pierwszą pozycję w tegorocznym box office i miejsce w TOP 10 polskich filmów i TOP 5 polskich komedii z najlepszą frekwencją kinową po 2002 roku.

W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Graży­na Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcia­nym zalotnikiem Staszkiem Kola­są. Do Polski wraca niespodzie­wanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kło­poty. Chłopak ma pomysł na nie­codzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolań­skich wybucha kryzys. Wolań­ska () – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • EWST.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy