Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Strona główna Życie Kultura Recenzje

Film: "Volta" - Juliusz Machulski powraca

fot. Volta"Zemsta jest najlepszą potrawą upieczoną w piekle." Juliusz Machulski powraca z kolejnym filmem na "V" i jest to powrót udany.

więcej »

Film: "Dunkierka": Harry Styles potrafi grać

fot. DunkierkaPojawiły się pierwsze recenzje "Dunkierki" Christophera Nolana. Dowiadujemy się z nich na przykład, że Harry Styles potrafi grać.

więcej »

Film: W starym dobrym stylu

fot. W starym dobrym styluTrzej przyjaciele z fabryki skromnie żyją z emerytury wypłacanej przez byłego pracodawcę. Panowie bardzo się lubią ale też i czubią, bo bez dobrotliwego dogryzania sobie ich przyjaźń byłaby nudna.

więcej »

Film: Pokot

fot. PokotAgnieszka Holland nazwała ten film "feministyczno-anarchistycznym eko-thrillerem z elementami czarnej komedii".

więcej »

Film: Śmietanka towarzyska (Café Society)

fot. Śmietanka towarzyskaW języku angielskim jest słowo "cute", które gromadzi w sobie określenia uroczy, słodki, miły, wdzięczny. Właśnie ten epitet najlepiej pasuje do "Śmietanki towarzyskiej" Woody'ego Allena.

więcej »

Film: Jason Bourne

fot. Jason BourneWrócił Matt Damon, wrócił Paul Greengrass, więc - oczywiście - jest dobrze, ale tylko dobrze.

więcej »

Film: Tajemnice Manhattanu (Manhattan Nocturne)

fot. Tajemnice ManhattanuJest intryga, tajemnica, nawet klimat. A jednak "Tajemnice Manhattanu" nie zachwycają.

więcej »

Film: Dzień Niepodległości: Odrodzenie (Independence Day: Resurgence)

fot. Dzień NiepodległościPierwszy filmowy hit lata zaliczony. "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" to modelowa, wakacyjna rozrywka.

więcej »

Film: Niewygodna prawda (Truth)

fot. Niewygodna prawdaCate Blanchett i Robert Redford, a do tego nośny temat - media i ich przekłamania, wyborcze kampanie i wielkie korporacje. Czy potrzeba czegoś więcej, żeby zdecydować się na wyprawę do kina?

więcej »

Film: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (Batman v Superman: Dawn of Justice)

fot. Batman v Superman: Dawn of JusticeZaczyna się nie od trzęsienia ziemi, ale od solidnej nawalanki, a później... jest nuda.Innymi słowy mamy przerost formy nad treścią.

więcej »

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Aktywni 50+ Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X