Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

Zwyczajna dziewczyna - wzruszająca komedia w Kinie pod Baranami

fot. Zwyczajna dziewczynaW środę (7 czerwca) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na film Zwyczajna dziewczyna - błyskotliwą i wzruszającą komedię w reżyserii Lone Scherfig o początkującej scenarzystce, która walczy o własną pozycję w branży filmowej zdominowanej przez mężczyzn.

więcej »

Sequel "To właśnie miłość" w sieci

fot. Red Nose Day ActuallyMinikontynuacja romantycznej komedii "To właśnie miłość" w całości trafiła do sieci.

więcej »

Cannes: Złota Palma dla "The Square". Joaquin Phoenix, Diane Kruger i Sofia Coppola też wyróżnieni

© Tawand@ - Fotolia.comZnamy zwycięzców 70. Międzynarodowego Festiwalu w Cannes. Złotą Palmę otrzymał dramat "The Square" Rubena Östlunda. Aktorskimi nagrodami wyróżniono Joaquina Phoeniksa i Diane Kruger. Sofię Coppolę doceniono za reżyserię "The Beguiled".

więcej »

James Cameron pozwany przez krewnego bohatera "Titanica"

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet fot. SyrenaJames Cameron zamiast świętować 20-lecie swego wielkiego hitu, "Titanica", musi zmierzyć się z pozwem od rodziny rzekomo prawdziwego Jacka Dawsona.

więcej »

"Mamma Mia" wraca z kolejnymi piosenkami grupy ABBA

Meryl Streep fot. UIPMusical "Mamma Mia" z przebojami zespołu ABBA doczeka się sequela. Dziesięć lat po premierze oryginału, do kin trafi obraz "Mamma Mia: Here We Go Again!".

więcej »

Kraków: Dojrzałe Kino o fenomenie Stanisława Lema

Fot. materiały prasoweW środę, 31 maja, o godzinie 11.00 krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na dokument w reżyserii Borysa Lankosza prezentowany w ramach 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, trwającego od 28 maja do 4 czerwca. Autor Solaris to próba uchwycenia fenomenu Stanisława Lema jako pisarza i myśliciela.

więcej »

"Jutro będziemy szczęśliwi" - w Dojrzałym Kinie (znów) o miłości

fot. Jutro będziemy szczęśliwiW środę (24 maja) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na najnowszy film Jutro będziemy szczęśliwi - zabawną i wzruszającą opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. W roli głównej wystąpił Omar Sy (Nietykalni).

więcej »

"Martwe wody" - czarna komedia w Dojrzałym Kinie

fot. Martwe wodyW środę (17 maja) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na najnowszy film Bruno Dumonta - Martwe wody - absurdalną czarną komedię o życiu pewnej zblazowanej arystokratycznej rodziny, której letni spokój zakłóca seria tajemniczych zniknięć. W rolach głównych: Juliette Binoche, Fabrice Luchini i Valeria Bruni Tedeschi.

więcej »

David Lynch skończył z filmami?

David Lynch fot. Archiwum ArtystyDavid Lynch, który niedawno wrócił do swego kultowego serialu "Twin Peaks", obwieścił, iż nie nakręci już więcej filmów.

więcej »

"Przyrzeczenie" - fascynująca opowieść w Dojrzałym Kinie

fot. PrzyrzeczenieW środę (10 maja) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza seniorów na Przyrzeczenie - dramat w reżyserii Terry'ego George'a, poruszającą opowieść o miłości, rozgrywającą się na tle ludobójstwa popełnionego na ludności ormiańskiej w Imperium Osmańskim w czasie I wojny światowej.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Kobiety.net.pl Umierać po ludzku Uniwersytety Trzeciego Wieku EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X