Strona główna Styl życia Kultura Wiadomości

TOP 10 - poradniki praktyczne i nie. Przegląd subiektywny

fot. poradniki 2018Co jeść? Czego nie pić? Jak chorować? Jak wyjść za mąż, jak się rozwieść, jak uprawiać sport, jak poprawić jakość snu, jak odpoczywać, jak żyć... Od polityków czy profesorów, po celebrytów, blogerów i uczestników telewizyjnych reality show. Poradniki piszą już wszyscy - i niemal wszyscy je czytają. Przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem publikacje poradnikowe.

więcej »

Lady Pank ruszają jesienią w trasę

Lady Pank fot. Mateusz StankiewiczLady Pank ruszają na jesienną trasę koncertową promującą "LP1". Pierwsza płyta zespołu Lady Pank jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje Lady Pank: "Kryzysowa narzeczona", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku", "Vademecum skauta" czy "Fabryka małp".

więcej »

"Fuga", "Twarz" i "Zimna wojna" nominowane do Europejskich Nagród Filmowych

Tomasz Kot i Joanna Kulig fot. Kino ŚwiatPolskie filmy "Fuga", "Twarz" i "Zimna wojna" znalazły się wśród 49 filmów, które mają szansę na tegoroczne nominacje do Europejskich Nagród Filmowych.

więcej »

Michael Jackson już nie jest najlepszy w Ameryce

Michael Jackson fot. Sony Music"Thriller" Michaela Jacksona nie jest już najchętniej kupowana płytą w USA.

więcej »

Anthony Hopkins jest współczesnym królem Learem

Florence Pugh i Anthony Hopkins fot. BBCW sieci pojawił się zwiastun nowej ekranizacji "Króla Leara", w której tytułową postać odtwarza Anthony Hopkins.

więcej »

Cher śpiewa ABBĘ

Cher śpiewa ABBĘCher opublikowała pierwszą piosenkę z albumu "Dancing Queen" z coverami przebojów ABBY. Na pierwszy ogień do sieci trafiła kompozycja "Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)".

więcej »

Oscary jeszcze bardziej popularne. Nowa kategoria

© byallasaa - Fotolia.comSzefowie Akademii Filmowej chcą wprowadzić nową kategorię podczas uroczystości w 2020 roku.

więcej »

Dywizjon 303. Iwan Rheon dziękuje żołnierzom

Dywizjon 303. Iwan Rheon dziękuje żołnierzom W sieci pojawił się klip promujący filmu "303. Bitwa o Anglię" z Marcinem Dorociński, Iwanem Rheonem i Milo Gibsonem.

więcej »

Janusz Gajos wzywa premiera na mszę. Zobacz zwiastun filmu "Kler"

Janusz Gajos fot. Bartosz Mrozowski/Kino ŚwiatW sieci pojawił się zwiastun filmu "Kler" Wojtka Smarzowskiego.

więcej »

Patrick Stewart oficjalnie wraca do Star Treka

Patrick Stewart fot. Paramount PicturesAlex Kurtzman zajmie się produkcją serialu "Star Trek", a Patrick Stewart powróci do roli kapitana Picarda. Informację potwierdził sam Patrick Stewart podczas konwencji fanów Star Treka w Las Vegas.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Akademia Pełni Życia Umierać po ludzku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych eGospodarka.pl Oferty pracy